Hakkımızda | cicicocuk
x

Hakkımızda

Hamilelik uzun bir yolculuktur. Bu uzun ve özverili yola çıktığınızda kafanızda birçok soru işareti olması doğaldır. İlk hamileliğiniz olsun ya da olmasın her hamilelik deneyimi hem birbirinden farklı yollar izleyecek hem de herkesin ortak paydada keşfedeceği deneyimler sunacaktır. Cicicocuk.com olarak siz anne ve anne adayları için en çok merak edilen konuları bir araya getirdik.Cicicocuk.com, hamile kalma düşüncesinin kafanızda belirdiği andan çocuğunuzun büyümeye başlamasına geçen süre boyunca, sizin yanınızda olacaktır.

Sizin hamileliğiniz size özeldir. Cicicocuk.com, sizin bu özel deneyimize katkı sunmak için derlenen bilgileri ile; hamile kalmanın yollarından, hamileliğinizin en erken belirtilerine, hamilelik kan testinin nasıl yapılacağından, bebeğinizin gelişimi ve bakım takibine, sizin hamilelik öncesi ve devamında yaşayacağınız değişimlere kadar size destek olmak için burada! Cicicocuk.com ‘da hamilelikte yaşayabileceğiniz sıkıntıları aşma yollarını öğrenirken, bebeğinizi bekleyen çocuk hastalıkları ile ilgili bilinçlenip, onun hastalıklardan erken alınan önlemler ile korunmasını sağlayabileceksiniz.

Cicicocuk.com, hem vücudunuzda meydana gelen hem de bebeğinizin yaşadığı değişimi hafta hafta hamileliğiniz boyunca takip ederek bu değişimi anlamanıza yardımcı olmak için çeşitli anlatım ve yöntemler ile size yol gösterici olacaktır. Bebeğinizin ay ay kilosunu öğrenip gelişim takibini yaparak hamileliğinizin normal seyrinde ilerlediğinden emin olacaksınız. 9 ay sonunda kucağınıza alacağınız bebeğinizin doğumunu nasıl yapmanız gerektiğine karar veremediyseniz detaylı anlatımlarla hangi doğum yönteminin sizin için en uygun olacağını bulmanıza yardım edecek bir rehber olarak hep elinizin altında olacaktır.

Cicicocuk.com olarak bu değerli ve özel anları en sağlıklı ve rahat biçimde geçirebilmeniz için sizin yanınızdayız!

    • Gebelik ipuçları için üye olun